O NÁS

Jmenuji se Petra, mojí vášní jsou mimo jiné kytky nebo pečení a asi jako každá žena ráda zkrášluji svou domácnost. A přestože mám doma vlastně čtyři děti, z nichž jsou dva téměř již dospělí kluci, najdu si čas věnovat se i svému kreativnímu JÁ. V eshopu proto najdete třeba deku Merino, kterou pro Vás ráda upletu na přání.

A tak vlastně vznikl tento PŘÍBĚH.

PŘÍBĚH

Právě díky mé vášni pro hezké věci a zálibě tvořit něco nového, pěkného, dávat věcem nový ráz a rozměr, jsem koncem roku 2017 založila e-shop sesrdcem.cz, který nabízí převážně ručně vyráběné a malované zboží z české a slovenské produkce. Součástí jsou však i zahraniční velmi kvalitní výrobky.

E-shop jsem si založila jako vedlejší činnost ke své práci. Koncept jsem vytvářela po nocích a doslova „na koleni“. Postupem času se, ale začal počet objednávek zvyšovat a bylo nutné k sobě přibrat pomoc a zajistit tak e-shopu zázemí. Díky tomu jsem nejprve vybudovala skladovací prostory v zázemí rodinné firmy, kde si zákazníci mohou své zboží vyzvednout a taktéž přijít prohlédnout nabídku výrobků, které máme aktuálně skladem a zakoupit je na místě. Od roku 2019 jsme převzali zavedenou prodejnu s podobným zbožím v překrásném areálu Octárny v Kroměříži. 

Můj tým

Můj stálý tým dnes čitá pár lidí, kteří do e-shopu vkládají nejen svůj čas, ale i své srdce, a to činí e-shop naši společnou zálibou. Ve zkratce Vám představím, kdo se na spolupráci podílí.

Hanka

Hanka se stará o vyřízení Vašich objednávek k Vaší naprosté spokojenosti. Je na ní veškerá komunikace se zákazníky a dodavateli. Přijem zboží od dodavatelů a následně i vychystání objednávek a expedice balíčků pro Vás. K ruce jí je většinou několik brigádníků, kteří jí s prací pomáhají.

Tereza a Roman

Tato dvojice stojí za veškerou funkčností eshopu. Vybudovali vzhled a strukturu e-shopu. Roman se stará o technickou podporu a Tereza zajišťuje marketingové záležitosti. S ní můžete komunikovat na sociálních sítích nebo v otázkách spolupráce.

Bez nikoho z nich si to dnes snad ani neumím představit.

Jak fungujeme

I když jsme pořád ještě malý eshop, rádi děláme věci navíc. Všichni společně zajišťujeme pečlivý výběr následně nabízeného zboží. Cílem je přinášet Vám ty nejhezčí a nejzajímavější věci, které Vaši domácnost zútulní. Já sama jsem se pasovala do role „testovacího králíka“, kdy zkouším většinu výrobků, které u nás vidíte. Oblíbila jsem si velké keramické formy s puntíky, díky kterým už nezůstane ani jeden krk hladový. Ale ani mé kamarádky nezůstanou pozadu, ocení dřevěnou bedýnku s květinami, ručně pletenou deku anebo vlastnoručně vyrobený věnec na dveře pro každé roční období, svátky nebo jiné příležitosti.

 

Rádi se s Vámi setkáme u nás v Kroměříži.


Nahoru